Architektura i nowoczesne budownictwo – Architects Eye Photography Wystawa i panel dyskusyjny podczas London Festival of Architecture 2012

Simon Kennedy – dzięki uprzejmości International Art Consultants w grudniu zeszłego roku Blogu wyłonił zwycięzców konkursu Architect s Eye Eye Competition .
Teraz, w ramach obchodów Londyńskiego Festiwalu Architektury 2012, zwycięzcy konkursu zostaną zaprezentowani w galerii Roca London od 23 czerwca w Chelsea w Londynie w ramach wydarzenia, wystawy i panelu dyskusyjnego.
International Art Consultants (IAC) jest gospodarzem konkursu w uznaniu architektów.
pasja do fotografii.
Zeszłoroczni 19 finalistów i zwycięzców zostanie zaprezentowanych publiczności w galerii aż do 8 lipca.
Więcej po przerwie.
Wystawa podzielona jest na dwie kategorie:.
Architektura i miejsce.
i.
Architektura i ludzie ..
Każda z nich skupi się na aspektach architektury, która sprawia, że przestrzeń jest częścią doświadczenia i sposobem, w jaki architektura i ludzie stykają się ze sobą i zmieniają doświadczenie przestrzeni.
Zwycięzcą kategorii Architektura i miejsce jest Simon Kennedy z wizerunkiem Heygate Estate.
Zwycięzcą architektury i ludzi został Neil Duskeiko ze zdjęciem Unité d.
Mieszkanie.
Sesja Okrągłego Stołu rozpocznie wystawę, która odbędzie się w środę, 27 czerwca o godzinie 18:30.
.
Neil Dusheiko – dzięki uprzejmości Międzynarodowych Konsultantów Artystycznych Dyskusja dotyczyć będzie wielu zagadnień związanych z fotografami i architekturą:.
Revti Halai – dzięki uprzejmości Międzynarodowych Konsultantów Sztuki Dialogi między architektem a fotografem: co przekazać, aby osiągnąć pożądany wizerunek.
Dlaczego zainteresowanie fotografowaniem budynków.
Jak architekci myślą o tym, że fotograf wybiera sposób pokazywania swojej pracy, a następnie tworzy własną sztukę.
Fotografia architektoniczna jako narzędzie reklamowe: Jakie media oczekują i czego wymaga fotografia podczas prezentacji projektu.
Tekst za pośrednictwem International Art Consultants (IAC): Dyskusja dotyczy tego, jak fotografia może działać w świecie architektury i jak te różne perspektywy fotograficzne mogą inspirować nowe projekty.
Moderator, redaktor naczelny architektury budowlanej, dołączy do Amanda Baillieu architektów-fotografików; Grant Smith i Luke Hayes oraz architekci Simon Allford, dyrektor, Allford Hall Monaghan Morris i Jack Pringle, partner, Pringle Brandon Architects.
Konkurs Architect s Eye został zainaugurowany w 2007 roku przez IAC, wiodących europejskich doradców w dziedzinie sztuki, którzy opracowali pomysł od obserwowania architektów.
entuzjazm przy fotografowaniu budynków.
Od rozpoczęcia konkursu wiodące postacie ze środowisk architektonicznych i fotograficznych stały się częścią prestiżowego jury.
Aby wziąć udział w panelu dyskusyjnym, prosimy RSVP: lub zadzwoń do Roca London Gallery pod numer 0207 610 9503.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Architect s Eye.
[więcej w: olx zielona góra, olx włocławek, olx gorlice ]

Powiązane tematy z artykułem: olx gorlice olx włocławek olx zielona góra