Architektura i nowoczesne budownictwo – Klaksvik City Center / Kubota & Bachmann Architekci

Dzięki uprzejmości architekta Kubota & Bachmann Zaprojektowany przez architektów Kubota & Bachmann, propozycja Centrum Klaksvik ma na celu stworzenie środowiska opisującego istotę Klaksvik z nową warstwą dzisiejszego życia.
Czynią to poprzez projektowanie przestrzeni miejskiej, aby ludzie mogli się spotykać, angażować i prowadzić nowoczesny styl życia.
W rezultacie centrum definiuje się jako miejsce komunikacji, doświadczenia indywidualności, różnorodności społecznej, zagęszczenia miast i produktywnej dyskusji.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Pierwszym krokiem ku przyszłości Klasvík jest centralnie położony plac nawiązujący do dawnego krajobrazu (plaży) w formacjach starożytnego materiału budowlanego, kamienia i nowej historii przemysłu.
początek Klaksvík.
kamienne chodniki do suszenia ryb.
Dzięki uprzejmości architekta Kubota & Bachmann Podstawą intencji jest przestrzeń zewnętrzna, na której mogą się spotkać wszyscy.
Wokół tej przestrzeni.
Plac .
są chroniące ściany przed ostrym wiatrem.
Ściany składają się z budynków, zielonego domu i przedniej szyby.
Budynki otoczone są zielonym terenem rekreacyjnym i przystanią z promenadą.
Dzięki uprzejmości architekta Kubota & Bachmann Po jednej stronie placu znajdują się mieszkania i sklepy, a po drugiej stronie znajduje się kultura, hotele i administracja.
Do tego miejsca spotkań prowadzi lokalna linia autobusowa, krajowa linia autobusowa, helikopter i statki kursujące na północne wyspy.
Plac łączy się z otoczeniem kładką i ścieżkami do iz okolicy oraz prowadzi do parkingu pod placem.
Sam plac jest interpretacją krajobrazu wcześniej, przechylając się do morza jak wcześniej na plaży.
Kwadrat to kamienny bruk z grubego kamienia, przypominający stare, ręcznie wykonane i kamienne chodniki.
planuj tę nową przestrzeń w kontekście miejskim z odczuciem ludzkiej skali pod względem wielkości i odniesienia będą zamieszkiwane przez ludzi spotykających się z miejsca na miejsce, z budynku na budynek, z dzieci bawiących się na plaży.
i na placu, od ludzi pijących kawę na dworze, czytających przed biblioteką w słońcu, grających muzykę na festiwalach, wieczory filmowe na świeżym powietrzu, wyścig łódki, gimnastykę i ludzi spotykających się na kawę po promenadzie.
elewacja Architekci: Kubota & Bachmann Architekci Lokalizacja: Klaksvík, Wyspy Owcze Projektanci: Toshihiro Kubota, Yves Bachmann Doradca: Michel Calzada Architekt krajobrazu: Bassinet Turquin Paysage Inżynier środowiska: Oyvind Vessia Architekci: Mara Papavasiliou, Pierre Voirin, Meduna Dalsgaard, Robert Waagstein, Katherine Kovalcik Perspektywa: Michael Gloudeman Klient: Gmina miejska Klaksvík Rodzaj zawodów: Otwarty międzynarodowy program konkursowy: apartament, handel, biuro administracyjne, biuro informacji turystycznej, hotel, biblioteka, muzeum żeglarstwa morskiego, dom kultury, dworzec autobusowy, szklany dom versailles orangerie, parking i plac publiczny Obszar serwisu: teren badań konkurencji: 7,6 ha Wynik: (czerwiec 2012 r.) Zgłoszenie do udziału w konkursie Zgłoszenie do konkursu: kwiecień 2012 r.
[hasła pokrewne: olx zielona góra, rodzaje ogrzewania domu, abra żory ]

Powiązane tematy z artykułem: abra żory olx zielona góra rodzaje ogrzewania domu