Architektura i nowoczesne budownictwo – Vivid Sydney: Festiwal świateł 2012

Vía thingstodo Sydney jest ponownie oświetlona czwartym corocznym festiwalem Vivid.
S Festival of Light 2012, który celebruje przemysł kreatywny poprzez pokazy świetlne, muzykę, konferencje na temat pomysłów na projekty i konferencje na temat przedsiębiorczości.
Siedemnastodniowy festiwal, który rozpoczął się 25 maja i potrwa do 11 czerwca, obejmuje pokazy świetlne i grafiki wyświetlane na budynkach, koncertach, wykładach i konferencjach.
Ta runda projekcji świetlnych będzie miała ponad 50 instalacji i obejmie pejzaże miejskie, meble miejskie, zabytki i emblematyczne budynki, takie jak Opera w Sydney.
Czytaj więcej po przerwie.
Od godziny 18.00 każdej nocy festiwal jest oświetlony żywymi kolorami, które malują zarówno budynki, jak i ulicę.
Atrakcjami architektonicznymi wydarzenia są pokazy świetlne na dużą skalę, które są wyświetlane na elewacjach budynków i elementach ulicznych w całym mieście.
Niektóre z architektonicznych atrakcji obejmują Sydney Opera House, Customs House i Muzeum Sztuki Współczesnej w Australii.
.
Gary Hayes The Electric Canvas, grupa lekkich specjalistów od projekcji z Sydney, używa elewacji Domu Celnego do prezentacji City Life .
Pomiędzy widokami i dźwiękami ludzi, samochodów i wzorców pogodowych miniaturowe miasto zmienia się w ciągu sześciu godzin w nocy.
Dzięki uprzejmości Vivid Sydney URBANSCREEN wyświetlał filmy i animacje w dużych instalacjach na żaganiach Opery w Sydney, tworząc trójwymiarowe płótno interaktywne.
Projekcje odwracają tożsamość Opery.
Centrum kultury jako dom muzyki, tańca i teatru staje się obrazem związanym z fasadą.
.
jaroslavd Podczas publicznych projekcji pojawiają się w całym mieście, istnieje wiele innych wykładów i wydarzeń, które mogą być udziałem w ramach festiwalu.
Znajdź je tutaj.
via Plataforma Arquitectura: Festival de Luz en Sydney autorstwa Javiera Yávara Obrazy za pośrednictwem użytkowników Flickr natalieingram, jaroslavd i Gary Hayes, na licencji Creative Commons.
Wideo za pośrednictwem użytkownika YouTube SOHFestival
[patrz też: extradach szczecin, plakat motywacyjny, abra zory ]

Powiązane tematy z artykułem: abra zory extradach szczecin plakat motywacyjny