Budownictwo i architektura : Aktualizacja: Teachers Village / Meier & Partners

Mimo to projekt otrzymał także sprawiedliwą część krytyki.
Na początek wielu jest przeciwnych twierdzeniu, że nauczyciele z każdej z miast, szkół rejonowych i niezależnych mogą się wprowadzać, a nie tylko trzy bardziej tradycyjne.
otwarcie szkół w bliskiej odległości.
I chociaż jest przeznaczony dla nauczycieli (200 miejsc dla 6000 profesjonalistów w mieście), niektórzy są zaniepokojeni faktem, że nauczyciele mogą się wprowadzić technicznie.
Niektórzy twierdzą również, że nauczyciele mogą nie chcieć żyć tak blisko swojej szkoły.
chociaż dla tych, którzy wynajmują, apartamenty oferują bardzo przystępne ceny.
Jednak bez względu na to, którzy profesjonaliści zamieszkują na stałe w tej okolicy, miasto skorzysta z bardziej zróżnicowanej populacji, a mieszane oferty kompleksu będą krokiem w kierunku odbudowy żywotności tej dawnej metropolii.
I, oczywiście, istnieje cała kwestia kosztów.
Aby utrzymać koszt wizji Meiera w ramach budżetu, wyjaśnił Beit, Zrobiliśmy im linię Docelową, jeśli zechcesz.
Wiedzieliśmy, ile te budynki będą kosztować, wiedzieliśmy, co robią nauczyciele, i poparliśmy to, co musieliśmy zrobić po stronie inwestycji publicznych, aby to zadziałało.
Dla Newiera, native Meiera, projekt stanowi szansę na przywrócenie miasta i umieszczenie go na mapie jako miejsca docelowego wypełnionego ofertami kulturalnymi, handlowymi i mieszkaniowymi.
Kompleks będzie korzystał z wcześniejszych starań miasta, aby przyciągnąć odwiedzających, takich jak Prudential Center i NJPAC, a ci, którzy się tu osiedlili, miejmy nadzieję, że zbudują silne korzenie w tym obszarze i wzmocnią związek między edukacją a jakością życia w mieście.
Aby uzyskać więcej informacji na temat projektu i jego projektu, zapoznaj się z naszym poprzednim obszarem.
Źródło: FastCompany.
Film przesłany przez CoryBookerdotcom
[przypisy: olx włocławek, okna dachowe wymiary, abra żory ]

Powiązane tematy z artykułem: abra żory okna dachowe wymiary olx włocławek