Budownictwo i architektura : Wystawa „Eduardo Souto de Moura – Konkursy”

Dzięki uprzejmości EUVG-PARQ Czy odbędzie się 6 czerwca.
31 lipca na Escola Universitária Vasco da Gama.
Klasztor św.
Jorge de Milréu w Coimbrze w Portugalii.
Eduardo Souto de Moura.
Konkursy.
wystawa pokazuje 50 prac wykonanych na przetargi ogłoszone w ciągu ostatnich 31 lat (w latach 1979-2010).
W wielu konkursach proponowana architektura wydaje się niematerialna, niekiedy nie jest w stanie zapewnić dokładnego i szczegółowego odczytu, który faktycznie jest przewidywany.
Będzie to oświecające, aby zobaczyć, jak działa metoda, w której wspiera konstrukcję wniosku (program, materiały, lokalizacja, historia, referencje, szkice, modele, rysunki, fotomontaże, zdjęcia, klient).
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Temat wystawy czasami podnosi ideę wzmocnienia obrazu produktu końcowego lub rozpowszechnienia koncepcji, nawet utopijnej lub niewykonalnej, o możliwości pracy.
Jest to w zasadzie kultowa architektura, wyprodukowana z koncepcyjnym rygorem, wysiłkiem, zaangażowaniem jako naukowca, który dąży do rozwiązania i jako artysta, który nie chce wiedzieć, dokąd się udać.
Wystawa jest organizacją PARQ i EUVG, której kuratorami są André Campos i Pedro Guedes.
Ma wsparcie City Hall of Coimbra, Valle Nídeo Montepio i sponsoring.
[więcej w: boazeria drewniana, listwy przysufitowe, podłogi żywiczne ]

Powiązane tematy z artykułem: boazeria drewniana listwy przysufitowe podłogi żywiczne