Kącik architekta – Stockholm Stacked / Visiondivision

Visiondivision Nasi przyjaciele z Visiondivision wyobrazili sobie twórcze rozwiązanie, aby odpowiedzieć na brak mieszkań w Sztokholmie.
Podczas gdy miasto szybko się rozwija, tempo budowy nowych rezydencji szybko spada.
Ze względu na brak mieszkań, centrum Sztokholmu zostało określone przez drogie mieszkania, a zewnętrzne krawędzie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na takie ceny.
W przypadku firmy Stockholm Stacked Visiondivision reaguje na to podzielone miasto, proponując zmianę przepisów dotyczących planowania w celu wyeliminowania ograniczeń wysokości na typologiach dziedzińca, tak aby wykorzystać efektywnie i efektywnie miejskie przestrzenie.
W końcu, Kto chce przenieść się do miasta, w którym nie można dostać mieszkania.
Które firmy chcą zainwestować w mieście, w którym ich pracownicy mogą mieć trudności ze znalezieniem miejsca na nocleg.
Którzy studenci wymiany chcą się uczyć w mieście, w którym dostępny jest cały wolny czas, aby znaleźć małe mieszkanie z przyzwoitym czynszem.
pyta firmę.
Więcej o projekcie po przerwie.
Zamiast budować na obrzeżach miasta, proponujemy budować tam, gdzie większość ludzi chce żyć.
wyjaśnił zespół.
Rozwiązanie mieszkaniowe wymaga, aby istniejące budynki, które stoją przed ulicami, były nietknięte, a nowa przestrzeń mieszkalna będzie wystrzeliwać z powierzchni dziedzińca.
Nowe budynki dworcowe będą miały typowe fasady sztokholmskie, pobierające architekturę okolicy.
– Proponujemy nowy sposób patrzenia na miasto, które na pierwszy rzut oka wygląda na ukończone i ukończone, ale w rzeczywistości kryje w sobie setki nowych potencjalnych miejsc w centrum miasta.
wytłumaczyli projektanci.
.
Visiondivision Visiondivison postrzega to nowe, gęste miasto jako sposób na poprawę środowiska miejskiego, ponieważ nowe domy mogą przynieść korzyści okolicznym najemcom (np.
Garażem, salą gimnastyczną i tarasem na dachu), sprzedać za niższy czynsz, aby przynieść bardziej zróżnicowana grupa mieszkańców miasta i stworzyć zapotrzebowanie na więcej muzeów, bibliotek, restauracji, kawiarni itp., aby ludzie mogli się spotkać.
.
Visiondivision.
Przy większej gęstości ludzi pojawia się także szerszy zakres rzeczy do zrobienia.
Rezultatem będzie lepszy Sztokholm dla wszystkich; sztaplowany Sztokholm..
.
Visiondivision Gamla Stan.
Visiondivision
[przypisy: olx gorlice, olx lubin, okna dachowe wymiary ]

Powiązane tematy z artykułem: okna dachowe wymiary olx gorlice olx lubin