Nowoczesna architektura : UrbanEdge / Gustafson Guhrie Nichol

Gus Planters, Jessie Rail, Bernie Bar Height Seats, dzięki uprzejmości Gustafsona Guthrie Nichol i pejzażowych form Zaprojektowany przez Gustafsona Guhrie Nichol (GGN) i wyprodukowany we współpracy z Landscape Forms, UrbanEdge to zbiór elementów krajobrazu i elementów mebli do przestrzeni miejskich.
Projekt odpowiada na zapotrzebowanie na bardziej otwarte przestrzenie publiczne z zainteresowaniem mniej formalnym, przyjaznym i efektywnym wykorzystaniem miejskich lokalizacji.
UrbanEdge łączy doświadczenie GGN w projektowaniu przestrzeni miejskich z Landscape Forms.
doświadczenie w opracowywaniu pięknych mebli do witryn, które rozwiązują problemy w środowisku miejskim; zbudowany, aby działać i przetrwać w warunkach wysokiego zużycia.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Elementy UrbanEdge są wielopłaszczyznowe i współpracują ze sobą w różnych kombinacjach.
Zestaw mebli koncentruje się na funkcjonalności przestrzeni i ułatwieniu szerokiego zakresu działań.
UrbanEdge to narzędzie dla projektantów do tworzenia unikalnych, ale funkcjonalnych stron; definiowanie krawędzi i przekształcanie nieaktywnych narożników w zorientowane na zewnątrz ustawienia, które łączą się z siecią miejską.
Buduje miejsca do orientacji i organizowania, odpoczynku i refleksji, spotkania i powitania, obserwowania i widzenia ludzi.
Może być używany do tworzenia postojów tranzytowych i zawracania.
wzdłuż chodników, gdzie ludzie wchodzą i wypływają; rozwijać nisze i skupiać społeczne ustawienia w większych przestrzeniach; i wzbogacić doświadczenie w przestrzeniach zewnętrznych dzięki dynamicznym i kinetycznym elementom mebla, które pasują do naszego dzisiejszego współdziałania.
Stella Table, dzięki uprzejmości Gustafson Guthrie Nichol i Landscape Forms GGN czerpał inspirację z interakcji społecznych, które występują w różnych typach miejsc.
sale obiadowe, salony, przystanki tranzytowe i place zabaw.
i wydobyli zrelaksowanego, nieformalnego ducha, aby zaprojektować elementy mebli, które ożywią otoczenie.
Członkami rodziny UrbanEdge są MAX Trellis; JESSIE Rail; GUS Planter; OLLIE Małe miejsce; SOPHIE Duże siedzenie; BERNIE Bar Height Seat; i STELLA Tabela.
Ramki obejmują kratę, system szynowy i sadzarkę.
Podstawowymi elementami są elementy do siedzenia i stołu, które żyją w określonych przestrzeniach i aktywują centrum, zwiększając doznania miejsca.
Ollie Small Seat i Stella Table, dzięki uprzejmości Gustafson Guthrie Nichol i Landscape Forms Elementy UrbanEdge są wielopłaszczyznowe i współpracują ze sobą w różnych kombinacjach.
Zestaw mebli został stworzony przez projektantów dla projektantów i koncentruje się na funkcjonalności przestrzeni i ułatwieniu szerokiego zakresu działań.
Różne elementy można łączyć w innowacyjne sposoby aktywowania ustawień na zewnątrz i zapewniać wiele możliwości interakcji między ludźmi w tej samej przestrzeni w czasie.
UrbanEdge jest dynamicznym zasobem pozwalającym zmaksymalizować liczbę niedostatecznie wykorzystanych stron, projektując żywe, zintegrowane ustawienia miejskie i tworząc poczucie miejsca.
Gus Planters, Jessie Rail, Bernie Bar Height Seats, Max Trellis, dzięki uprzejmości Gustafson Guthrie Nichol and Landscape Forms
[przypisy: dziennik24, aluhaus, olx szczecinek ]

Powiązane tematy z artykułem: aluhaus dziennik24 olx szczecinek